marlen.com.ua

Ресторан Марлен - це справжній оазис спокійної, дружньої, теплої атмосфери і домашнього затишку, розташованого недалеко від центру шумного міста. В ньому все зроблено для того, щоб відвідувачі змогли відволіктися від бурхливого життя і насолодитися перевагами веселого відпочинку та вишуканої смачної кухні. Тут вас приємно здивують чудові страви, їх оригінальне оформлення і подача. Бармен запропонує вам різноманіття заварної кави і ароматного чаю, а такого морозива і фруктових салатів ви не знайдете ніде, крім нашого ресторану.

Ресторан Марлен
Ресторан Марлен

У ресторані Марлен кожен бажаючий може:

  • Організувати затишний вечір в компанії друзів;
  • Провести вечір з коханою людиною в романтичній обстановці;
  • Організувати якісні презентації, семінари чи прес-конференції;
  • Просто смачно пообідати під час інтенсивного робочого дня;
Ресторан Марлен
  • Відзначити корпоративне свято або обговорити перспективи співпраці з партнером по бізнесу в невимушеній обстановці;
Ресторан Марлен
Ресторан Марлен
  • Замовити весільний банкет;

  • Чудово відзначити будь-яке свято, наприклад, ювілей родичів або день народження дитини.

Ресторан української та європейської кухні «Марлен» запрошує всіх, хто цінує комфорт, любить смачно поїсти і знає толк у відпочинку. Для цього створені всі умови.

Талановитий шеф-кухар нашого ресторану порадує вас різноманітністю, що запам'ятовується смаком і неповторним оформленням своїх страв. Вишукані десерти, багатий асортимент алкогольних напоїв, стильний інтер'єр і приємні мелодії музики не залишать вас байдужими!

Ми на гідному рівні проведемо ділові зустрічі, корпоративні вечори, сімейні обіди, і романтичні зустрічі. Співробітники нашого ресторану мають великий досвід подібної роботи і з високим ступенем відповідальності відносяться до її підготовки та проведення. Наш банкетний зал, розрахований на 80 осіб - прекрасне місце для проведення різних урочистостей.

Ресторан Марлен

Телефон: (0362)690-600, 690-599, 261-797, 242-087, 067-364-30-60, 095-824-37-64
Email: gotelmarlen@gmail.com

вул. Грушевського, 13, м. Рівне
33003, Україна.

© 2019 marlen.com.ua. All Rights Reserved.